• فارسی
  • English

فروش آنتی اسکالانت

آنتی اسکالانت از مواد شیمیایی رسوب زدا تشکیل می شود که از آن در صنعت تصفیه آب و تصفیه فاضلاب استفاده می نمایند.

بیشترین و بهترین کاربرد آنتی اسکالانت در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن غشای سیستم RO است.
فروش آنتی اسکالانت در مرحله ی قبل از دستگاه تصفیه آب صنعتی نقش بسیار خوبی را برخوردار است. در این مدل دستگاه تکنولوژی اسمز معکوس یکی از بدون مشکل ترین مدل فیلتر کردن و تصفیه آب به حساب می آید.
اگر به دنبال فروش آنتی اسکالانت مرغوب هستید با ما در ادامه همراه باشید.
آنتی اسکالانت از مواد ضد رسوبی تشکیل شده اند که برای تمیز نمودن سیستم های تصفیه آب، برای جلوگیری از به وجود آمدن رسوب ممبران های صنعتی به سیستم های آب شیرین کن RO تزریق می شود.

 

فروش آنتی اسکالانت محلولی است که برای کم شدن اثر های رسوبات همانند کربنات کلسیم، سولفات کلسیم و سولفات باریم و سولفات استرونیوم که روی غشای پلی آمید و یا ممبران دستگاه آب شیرین کن به وجود می آید، کاربرد دارد.
استفاده از آنتی اسکالانت بسیار ضروری می باشد زیرا آبی که به دستگاه اسمز معکوس وارد می شود دارای نمک های محلول کلسیم، منیزیم و دیگر املاح را برخوردار می باشد. این نمک های محلول در برابر عبور از غشاهای دستگاه اسمز معکوس با گذر زمان روی غشاهای اسمز معکوس رسوب می نماید.
پس برای از بین بردن رسوب های ایجاد شده روی ممبران، از مواد رسوب همانند آنتی اسکالانت استفاده می شود.
برای فروش آنتی اسکالانت با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید.
نحوه عملکرد آنتی اسکالانت :
آنتی اسکالانت ها داخل دستگاه های آب شیرین کن صنعتی، به آلاینده هایی که در آب وجود دارد می پیوندند. از متصل شدن و چسبندگی رسوب ها به سطح ممبران جلوگیری می نماید. آنتی اسکالانت، آلاینده ها و املاح آب را از داخل ممبران عبور می دهد و این مواد را به همراه پساب از سیستم RO خارج می گردد.
برای فروش آنتی اسکالانت نباید بدون آگاهی و شناخت این محلول اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *